• Реєстрація


Sock Puppet Show

2018-05-31

Що може бути  простіше, ніж пошити ляльку з шкарпеток. Єдина навичка, яка тут Вам знадобиться - це вміння володіти голкою і ниткою. Приклавши трохи фантазії і терпіння, Ви отримаєте досить симпатичну річ, яку можна подарувати близьким або ж залишити собі або своєму другу.

Ляльки, зроблені зі шкарпеток своїми руками, не потребують багато витрат і їх дуже просто виготовити.

Сьогодні у цьому переконалися члени  мовного загону «Butterfly». Їх день носив назву Sock Puppet Show.  Перш, ніж проходити майстер-клас з виготовлення іграшок, діти переглянули відео “How to make sock Puppets” ,   приготували всі необхідні предмети, які потрібні для створення іграшок зі шкарпеток: ножиці, клей, картон, голка з великим вушком, синтепон для набивання деталей, ґудзики різних розмірів і кольорів, швейні і різнокольорові нитки муліне, стрази, намистини, стрічки та бантики для прикраси і самі шкарпетки.

Після закінчення роботи над своїми проектами, діти із задоволенням розігрували різні життєві ситуації, кумедні діалоги в головних ролях яких виступали їх творіння.

Руки лялькаря, що грають, вперше з’явилися на естраді. У коротких концертних етюдах вони сценічно діяли, створюючи образи людей, тварин, предметів, абстрактні символи, явища природи тощо.

Робота з імпровізованою лялькою допомагає м’яко подолати перехід від звичної рідної української мови до спілкування англійською.

Хто б міг подумати, що по-справжньому мультяшні, добрі, кумедні ляльки допомагають оволодівати іноземною мовою.


Вихователь загону «Butterfly»

Олена Олександрівна Герасименко

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове