• Реєстрація


У барвах «Золотого Каштану»

2018-05-31

Літо – це улюблена пора року для дітей. З настанням канікул приходить повна свобода від навчальних занять. Більше не треба прокидатися під ранні звуки будильника, вчити уроки, писати контрольні. Теплі літні місяці – найбільш безтурботна та довгоочікувана пора.

Щоб літо принесло дитині масу яскравих вражень, залишило багато приємних спогадів і пройшло з користю, нам дорослим, варто вже зараз серйозно задуматися про організацію цікавого відпочинку.

Пам’ятаєте, яку гордість ми відчували, коли, повернувшись до школи, хвалилися перед однолітками тим, чого побачили та навчилися влітку?          Цікаву  екскурсію запропонувала керівник Всеукраїнської благодійної організації «Серце  Батьківщини» Валентина Іванівна Канвішер, з якою заклад багато років співпрацює. Здобувачі освіти та їх батьки, вихованці дитячого садка постійно відчувають  підтримку та отримують допомогу від благодійного фонду.

Відвідати  міжнародний  юнацький  фестиваль циркового мистецтва «Золотий Каштан»  30 травня 2018 року  здобувачам освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського надала громадська організація «Барви життя» під керівництвом  Гончаренко Лідії Іванівни.

На фестиваль з'їхались найсильніші колективи з  12 країн світу. Кожен із них підготував яскравий номер, в якому було  все: ефектні декорації, захопливий сюжет і приголомшливі світло і звук. Така подія нікого не залишила байдужим. Ми не шкодували  бурхливих овацій для найсміливіших і найбільш талановитих.  І хто знає, можливо наші діти  познайомилися з зірками наступних десятиліть за якими майбутнє не тільки українського, а й світового цирку!


Н. Затварська,

вихователь загону «Посмішка»

пришкільного табору «Ромашка»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове