• Реєстрація


Конституція — це оберіг нашої державності

Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Ці перші дев’ять слів Конституції України закарбовані кров’ю в нашій національній свідомості та ставлять хрест на радянському минулому.

Конституція є компасом України, адже вона зафіксувала єдине бачення напрямку руху держави — незворотність європейського та євроатлантичного курсу.

Сьогодні в Україні День Конституції. Стаття 5 Конституції передбачає, що народ України здійснює владу безпосередньо через органи державної влади та місцевого самоврядування. Окупанти  мають запам’ятати назавжди, що право визначати та змінювати конституційний лад в Україні належить виключно українському народу. Довгий та болісний шлях в цьому напрямку ми проходимо й досі, але маємо закріпленим юридично свій проєвропейський шлях. Знати та використовувати свої права - це ознака демократичного цивілізованого суспільства. Те, що не відомо російському народу.

Учні та працівники закладу Богуш Вікторія Анатоліївна, Богуш Єлизавета, Богуш Ілля, Півторак Аліна, Шкундя Іван та Шкундя Анастасія виготовили патріотичні обереги для Захисників: колоски, браслети, прапорці.

Працівники закладу передали смаколики для наших воїнів.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави! Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!
Наталія Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове