• Реєстрація


Свято справжніх господарів

2015-11-13

Свято справжніх господарів

День працівників сільського господарства — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада.

Сільське господарство в нашій області – особлива, найбільш соціально значуща складова економіки, яка надійно гарантує продовольчу безпеку не лише нашому краю, а й усій державі. Аграрії, працівники галузі тваринництва, садівництва завжди славилися та славляться своєю самовідданою працею на благо України. Це свято справжніх господарів. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою.

Батьки наших вихованців із Волошинівки, Борщева, Шовкового, Веселинівки, Поділля та Масківців також працюють в аграрному секторі. Традиційно учні НВК власноруч виготовляють вітальну газету та поздоровляють працівників місцевого ТОВ «УБА – Агросвіт».

Учнівський та педагогічний колективи доземно вклоняються і висловлюють щиру подяку усім, хто ростить хліб і творить добро у нашому Баришівському краї, Київщині, в усій Україні. Бажаємо всім здоров’я,  сімейного благополуччя, добробуту і злагоди у кожній вашій оселі, стійкості у подоланні життєвих труднощів.

Нехай Вас береже Бог, а Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху в усіх галузях сільського господарства!

 

Ковальська Наталія Іванівна,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове