• Реєстрація


Свято 1 вересня

2016-09-01

Першовересень у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

Сьогодні вулиці всіх міст і сіл України розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Стартував новий навчальний рік і у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського. Навчальний заклад гостинно відчинив свої двері для школярів із Борщева, Веселинівки, Волошинівки, Масківців, Поділля, Селичівки, Устинкової Греблі та Шовкового.

Звичайно сьогоднішнє свято є особливим насамперед  для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до її людей.

З вітальним словом до присутніх звернулися начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Тетяна Олексіївна Брилюк та начальник Баришівського БТІ Світлана Петрівна Каліщук.

Свято продовжилося Уроком Мужності за участю представників Національної академії СБУ. Перед учнями виступили співробітники спеціальної кафедри академії СБУ професор Артемов Володимир Юрійович, професор Гринь Андрій Костянтинович та курсант ІІІ курсу Васильєва Оксана Олександрівна. Вони розповіли старшокласникам про Академію, про власну участь у антитерористичній операції на Сході України. Презентували диск із відеофільмами з сайту Національної академії Служби безпеки України, створені співробітниками та курсантами в пам'ять про військовослужбовців СБУ, які загинули під час АТО. Присутні учні та їх батьки, члени педагогічного колективу, працівники закладу  переглянули відео презентації про випускників закладу, які загинули під час боїв на Сході України Руслана Лужевського та Олександра Полуцького.

Пам'ять про односельців вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до могил Героїв.

Для учнів початкової школи було проведено урок  «Це – наше  і це – твоє», під час якого молодші школярі та їх батьки стали учасниками заочної подорожі по Україні, взяли участь у веселих вікторинах та конкурсах.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Тож нехай зерна науки зростуть у  юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

 

Заступник директора НВК із навчально-виховної

роботи Н. І. Ковальська

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове