• Реєстрація


День рятівника

2016-09-20

ХАЙ ДИТИНА ЗНАЄ КОЖНА – ЖАРТУВАТЬ З ВОГНЕМ НЕ МОЖНА!

Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою. Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12 вересня 2008 року  встановлено свято - День рятівника.


Державна служба із надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод – це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.

19 вересня 2016 року для учнів  6 класу Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського  відбувся виховний захід «Нехай вогонь в серцях палає, а пожежі хай не буває». Шестикласники  ознайомилися   із поняттям «вогонь»,   із  причинами  виникнення пожежі в побуті та її   наслідками, вчились  правильно діяти у випадку виникнення пожежі,    здобули  навички самозахисту в умовах задимленого приміщення. За допомогою ігор  розвивали  логічне мислення, уміння робити висновки, учні ознайомилися із  професією рятівника.

На завершення  виховного заходу учні 6 класу отримали правила - пам'ятки пожежної безпеки.

 

Батечко О.В.

Класний керівник 6 класу

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове