• Реєстрація


Сучасна поетеса

2016-10-24

Може, не кожному стати поетом,

Тільки  людиною  обов҆ язково...

Ганна Дудка

Літературна вітальня Волошинівського НВК знову гостинно відчинила двері для шанувальників художнього слова... До нас 19 жовтня завітала Ганна Дудка, член Національної спілки письменників України.

Сучасна поетеса презентувала нову збірку віршів «Танок Саломеї». У ній  біль і тривога за долю України, її минуле, сучасне і майбутнє. Та все ж головне – це те, що болить кожному громадянину України : Революція Гідності, жертовність героїв Небесної Сотні, події на сході України. Поезія розширює духовні обрії, адже у творах – зв'язок зі світовою культурою, біблійні образи, міфи і легенди у трактуванні самого автора.

Старшокласники декламували вірші про складне сьогодення, природу, кохання. Адже в одному з розділів збірки «Феєрія осені» – і творча фантазія, і образне мислення, і чулість душі автора, краса природи, що увиразнює драматичні колізії нашого суспільства.

Та найбільше вразили дітей теплі, щирі слова автора. Ганна Іванівна поділилась секретами творчої лабораторії, із вдячністю згадала своїх учителів, закликала любити і плекати рідне слово, а ще – ставити перед собою цілі і обов'язково їх досягати. Як прониклово звучали вірші із вуст поетеси!

Прийшли привітати Ганну Іванівну вдячні читачі – працівники Волошинівського будинку культури і бібліотеки. У подарунок звучали пісні на слова Т.Шевченка та І.Франка.

Зустріч завершилася. Ми усвідомили: поезія Ганни Дудки змушує людську душу трудитися, замислюватися над такими категоріями, як життя і смерть, ненависть і всепрощення, добро і зло, милосердя і жорстокість. Вона вказує нам, українцям, як глибоко сягають наші корені, які героїчні предки були у нас. А сьогодні нащадки того великого народу захищають Вітчизну і сіють хліб...

 

Рибіцька С.І.

Вчитель української мови та літератури

Волошинівського НВК і.Р. Лужевського

 

Коментарі 

 
#3 Наташа 2016-10-31 16:32
Ми вражені) :oops:
 
 
#2 Любов 2016-10-29 18:42
:D Дякуємо Вам!!!
 
 
#1 Ганна 2016-10-27 17:02
Зворушена теплими словами! Щиро дякую за високу оцінку і теплу зустріч.
З повагою Ганна Дудка
 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове