• Реєстрація


Сторінками історії

2016-10-22

Переяслав… З літописів, легенд та переказів місто постає могутнім політичним, економічним і культурним центром Київської Русі.

Та не було б таємниче минуле таким близьким до нас, якби не науковцi, митцi й просто ентузiасти, які зберегли iсторiю та зробили її зримою: адже славиться місто саме своїми музеями, об’єднаними в Національний iсторико-етнографiчний заповідник «Переяслав».

Перлина заповідника – Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини – справжнісіньке старосвітське село, яке має сільську управу, шинок, корчму, ставки, городи, церкви, сади, церковнопарафіяльну школу, колекцію вітряків і навіть мисливський будинок князя Горчакова. А чого варті затишні хатки гончара, бондаря, ткача, столяра з усім домашнім начинням, з яких немов тільки-но вийшла господиня!

Учні 5 та 6 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали Музей під відкритим небом. Діти занурилися у величний і загадковий світ української минувшини…

Не залишилися  байдужими і після відвідин Музею космосу та  Музею транспорту. Усі вони неповторні, оригінальні за формою та унікальні за змістом.

Усе є на Переяславщині, щоб вирватися з буднів, утекти від щоденних справ та метушні, усе – щоб поєднати приємне з корисним.


Затварська Н.П. кл.  керівник 5 класу та

Батечко О.В. кл. керівник 6 класу

Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове