• Реєстрація


День працівників сільського господарства України

2016-11-21

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду  Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

Нове українське законодавство не обійшло своєю увагою це важливе професійне свято. Згідно Указу Президента України № 428/93, датованим 7-м жовтня 1993-го року, професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгоспсировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств і харчової промисловості, зберіг цю славну традицію і відзначається як і раніше, у третю неділю листопада.

У це професійне свято 18 листопада 2016 року учні та педагоги Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського приєдналися до привітань на адресу Малюти Тетяни Олександрівни – керівника «УБА Агросвіт» та Боціона Григорія Павловича – керівника ТОВ «Капітал Агроінвест». Ці керівники та їх працівники так чи інакше пов’язують свою трудову діяльність з обробкою нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу!

Низький Вам уклін! Поваги, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!

З Днем працівників сільського господарства!


Ковальська Н. І.,

заступник директора з навчально-виховної

роботи Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове