• Реєстрація


День захисту дітей

2016-11-21

День захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя.

Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада.

В рамках відзначення цього дня в закладі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського соціальним педагогом Затварською Н.П., психологом Батечко О.В., вчителем образотворчого мистецтва Рудницькою В.В. та вихователем старшої групи «Сонечко» дитячого садка «Волошка» були проведені  заходи:

-         анкетування учнів «Профілактика ранніх статевих стосунків» (8-11клас);

-         бесіда « Психологія статі: чоловік і жінка» ( 8 -11 клас);

-         конкурс малюнків « Моя щаслива родина»( 5-7 клас), старша група «Сонечко».

В ході заходів учні були ознайомлені з видами сексуального насильства та сексуальною експлуатацією,  з нормативно-правовими актами, що регулюють захист дітей від цих фактів. Учням були запропоновані приклади з життя та моделювання поведінки щодо запобігання  проявів сексуального насильства. Вийшов відвертий діалог з учнівською  молоддю про запобігання даної проблеми.

 

Ковальська Н.І. ЗДНВР

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове