• Реєстрація


Долучилися до двомісячника благоустрою

2017-04-07

Долучилися до двомісячника благоустрою

На виконання наказу департаменту освіти і науки від 10.03.2017 № 82 «Про проведення двомісячника благоустрою закріплених територій», розпорядження виконуючого обов’язки голови Баришівської РДА від 13.03.2017 № 94 «Про проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району», наказу управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації від 13.03.2017 року №70а  «Про проведення двомісячника благоустрою» та з метою поліпшення санітарного стану пришкільної територій,  їх озеленення та благоустрою у Баришівському районі оголошено двомісячник благоустрою.

Благоустрій населених пунктів передбачає:

-         розроблення і здійснення ефективних і комплексних  заходів з  утримання  територій  населених  пунктів у належному стані,  їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування,  а   також  природних  ландшафтів,  інших  природних  комплексів  і  об'єктів;

-          організацію   належного   утримання    та    раціонального  використання  територій,  будівель,  інженерних споруд та об'єктів рекреаційного,           природоохоронного,           оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення;

-         створення умов для реалізації прав та виконання обов’язків  суб'єктами  у  сфері  благоустрою  населених  пунктів.

Учні, працівники НВК Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  долучилися до проведення двомісячника благоустрою: загрібали листя; обрізали і обкопували дерева; впорядковували клумби; фарбували дитячі майданчики; сіяли квіти. Активними учасниками благоустрою стали і найменші вихованці  дитячого садка «Волошка» різновікової групи «Бджілка» в с. Борщів, які разом із вихователем Ковтун Н. Г. та працівниками садочка прибирати територію групи та ігрового майданчика, надаючи посильну допомогу.

Впорядковували та приводили до належного естетичного та санітарного стану закріплену територію НВК, дитячі та спортивні майданчики у селі Волошинівка та Борщів, парки та сквери.


Ковальська Н. І.,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове