• Реєстрація


Педагогічна рада

2017-04-07

Педагогічна рада – основа успішної діяльності колективу

Педагогічна рада – найважливіша і найбільш демократична форма роботи учительського колективу з метою розв’язання навчальних проблем, удосконалення навчально-виховного процесу й підвищення професійної майстерності педагогів. Це чи не найбільш затребуваний орган управління загальноосвітнім навчальним закладом. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень.

30 березня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.

В ході роботи зібрання педагоги висловили свої думки з питань національно-патріотичного виховання у системі виховної роботи закладу. Обговорили стан впровадження здоров’язберігаючих технологій в навчально-виховний процес початкової школи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. Поділилися власним досвідом. Велику увагу звернули на особливості організації та проведення державної підсумкової атестації  у 2016 – 2017 навчальному році. Підвели підсумки атестації педагогічних працівників навчально-виховного комплексу.

Тренінгова  вправа  «Живий дім» допомогла присутнім перевірити власне суб’єктивне сприйняття особистого психологічного простору.

Адже одне з головних завдань педагогічної ради – створення дружнього, працездатного педагогічного колективу, в якому кожен почував би себе відповідальним не тільки за доручену йому роботу, а й за всю діяльність закладу.

 

Полуцька В. В., заступник

директора НВК з навчально-виховної роботи

 

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове