• Реєстрація


Залізнична колія – зона підвищенної небезпеки

2017-05-17

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, де головним травмуючим фактором був і залишається наїзд рухомого складу, висока напруга в контактному проводі. Це все свідчить про те, що знаходження дітей в зоні залізниці може бути смертельно небезпечно.

Однак, незважаючи на існуючі правила, деякі діти самостійно знаходяться  на залізничних коліях, чіпляються за автощепки і підніжки вагонів. Пустощі не залишаються безкарні, діти отримують травми різної важкості, і як правило залишаються інвалідами. Все це можливе , тому що дітям не пояснюють, що ігри на залізничних коліях приводять до трагедії і сьогодні цей недолік ми усі разом спробуємо усунути.

При відсутності контролю зі сторони батьків діти безпечно знаходяться  на коліях, катаються на підніжках вагонів, шукають забав, при цьому дуже часто розмовляючи по телефону чи слухаючи музику в навушниках, і як наслідок, не спроможні своєчасно помітити чи почути про наближення небезпеки.

Кожен громадянин, у тому числі і школяр, який потрапив на залізницю  повинен пам’ятати про особисту безпеку, пам’ятаючи про основні правила знаходження на залізничному транспорті.

У зв'язку з цим у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся виховний захід  «Залізниця – зона підвищеної небезпеки» для учнів 5-8 класів.  Ведучі ознайомили присутніх з тим,  що для убезпечення громадян на об’єктах Укрзалізниці діють «Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України». З ними можна ознайомитись на залізничних вокзалах, станціях, у вагонах пасажирських та приміських поїздів. Також розповіли про основні причини травматичних випадків, про організаційні та технічні заходи, правила безпеки пішоходів та пасажирів, про електротравми на залізниці.

Учні переглянули відеоролики «Правила поводження дітей на залізній дорозі», «Безпека на залізниці», «Ураження електричним струмом», «Правила безпеки на залізничному транспорті»,  «Укрзалізниця попереджає».

Отже, учні  ознайомилися з головними небезпеки, які є біля залізниці. Дуже важливо щоб все те, що вони сьогодні почули і побачили не тільки виконували самі, а і розповіли друзям та знайомим. Тоді навкруги усі будуть живі та здорові, будуть радувати батьків та рідних.


Ковальська Н. І.,

заступник директора з навчально – виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове