• Реєстрація


І знов дзвенить дзвінок прощальний…

2017-05-26

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято Останнього дзвоника. Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів - це нова валіза знань за плечима,початок улюблених канікул. День сьогоднішній особливий для кожного 11- класника  по-своєму: для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Для вчителів – це гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

На свято до Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського завітали:

- Сільський голова – Лариса Вікторівна Макаренко;

- Начальник відділу загальної середньої освіти департаменту Київської обласної державної адміністрації Тетяна Анатоліївна Балашова;

- Методист Баришівського районного методичного кабінету – Олена Миколаївна Бойко;

- Економіст  товариства  «УБА – Агросвіт» - Ярослав Русланович Глушко.

У травневі дні всі присутні згадали тих українців, які загинули на фронтах Другої Світової війни, тих, що загинули  на східних рубежах в зоні АТО та  вчителів, які померли весняної пори.   Весняні квіти учні НВК поклали до пам’ятника загиблих воїнів у Другій світовій війні та пам’ятних знаків наших випускників – Героїв: Руслана Лужевського та Олександра Полуцького, могил Юрія Давидовича Давиденка, Тамари Іванівни Чайчевської.

Директор НВК Любов Тихонівна Прядка привітала всіх зі святом та побажала, щоб канікули були незабутні, веселі та цікаві, щоб восени, коли всі повернуться за шкільні парти, було про що розповісти друзям, щоб для  всіх літній відпочинок був радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

З вітальним словом виступили сільський голова - Лариса Макаренко, начальник відділу загальної середньої освіти департаменту КОДА - Тетяна Балашова, методист райметодкабінету – Олена Бойко. Гості  побажали, щоб усім  щастило у всіх починаннях. Побажали всім амбітних планів і величних звершень,   невгамовності і пошуку, ініціативи, непохитної віри у себе. Щоб лише власним розумом та власними руками творили своє майбутнє, будували цивілізовану українську державу, були успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. Вони наголосили, що цьому їм допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів. Адже учні  є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Побажали  всім  здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення!

Учні призери районних та обласних етапів конкурсів, предметних олімпіад, МАН та педагоги, що їх підготували були відзначені грошовими преміями від ТОВ «УБА – Агросвіт», які вручив Ярослав Русланович Глушко. Також учні отримали подяки за активну участь у спортивному та громадському житті закладу.

Батьки благословили в дорогу короваєм своїх дітей, висловили  глибоку вдячність педагогам, які вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Всім побажали  добра, міцного здоров’я та успіхів! Наснаги, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою.

 

Н. І. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове