• Реєстрація


День Знань

2017-09-04

1 ВЕРЕСНЯ - День Знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоціями та хвилюванням.

Вересень починається Святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж поки видно її дитя.  Усі ми, від першокласника до випускника, відзначаємо початок нового навчального року та день Знань.  Для когось сьогодні вперше відкриється шлях у  чарівний світ знань, а для когось цей рік буде останнім роком навчання у школі.  І щороку першого вересня весела пісня шкільного дзвоника нагадує, що всім школярам час продовжувати  нелегку, але цікаву подорож цією дивовижною країною.  Сьогодні  ми  вітаємо  і  радо  приймаємо  у  нашу  велику,  дружню  шкільну родину  новачків - наших  першокласників.

На свято першого дзвоника на  подвір′ї Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського зібралася  уся шкільна громада. Лунає музика,звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями. З початком нового навчального року школярів привітали:

Лариса Вікторівна Макаренко,  сільський голова

Світлана Борисівна Гапич, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.

Лариса Василівна Литвиненко,   інженер з охорони праці агрофірми «Веселинівка»

Наталія Петрівна Ахінько, фахівець  закупівельник агрофірми «Веселинівка».

Всі гості завітали із подарунками.

І в цей чарівний час,  від щирого серця хочеться привітати усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем Знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

 

Ковальська Н. І.,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове