• Реєстрація


Випускний прощальний бал

2017-06-27

Сьогодні, 27 червня 2017 року, випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського прощаються  з рідною  школою. Ось  і  настав цей останній  шкільний  вечір.  Вечір вдячності,  вечір  бажаного,  довгожданого  єднання учнів,  вчителів  та  батьків.  Як  довго  всі  йшли  до  цього  дня,  цілих  11 років.  І  всі  ці  роки  всіх  об’єднувала  школа. Вона зберігає краплини за краплиною найдорогоцінніші події життя багатьох поколінь. Скільки б не пройшло років, жоден з вас не в змозі викреслити із своєї пам'яті місця, що  всіх об'єднують.


Ми можемо називати їх по-різному: берег дитинства, храм науки, країна дитячих мрій, але все втілюється в єдиному понятті — рідна школа.  Але сьогодні - бал випускний! Це чудова традиція, тепле родинне свято, незрівнянне ні з чим.

Розділити радість випускників завітали:

Волошинівський сільський голова – Лариса Вікторівна Макаренко,

Подільський сільський голова – Павло Михайлович Бойко,

Веселинівський сільський голова - Юрій Петрович Павлуш,

Директор УБА «Агросвіт» – Тетяна Олександрівна Малюта,

Директор Подільського НВК – Надія Іванівна Ціла,

Директор Веселинівського НВК – Алла Анатоліївна Шостак.

Слова вітань, побажань, теплі спогади та настанови лунали для випускників з вуст їх перших вчителів, класних керівників, батьків. Приємним сюрпризом для дітей стали перші невеличкі грошові премії, які вручили своїм юнакам та дівчатам представники сільських громад сіл Веселинівка, Волошинівка та Поділля. А директор УБА « Агросвіт» – Тетяна Олександрівна Малюта, вручила традиційні «підйомні» всім випускникам.

І, звичайно ж, як без нагород та подяк від рідного закладу. Карпенко Ірина Олександрівна – нагороджена срібною медаллю «За досягнення у навчанні». Пріньку Юрію Володимировичу та Кононенко Оксані Анатоліївні вручили почесні пам’ятні знаки Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського за успіхи у навчанні та активну участь у житті закладу.

Десять учнів 11 класу залишають шкільну родину та вирушають у самостійне доросле життя.

Всі батьки сьогодні хвилюються  та радіють за своїх дітей. І за добрим звичаєм    благословляють короваєм та вишитими рушниками  на щастя, на долю.

Випускники  подякували батькам за радість і сльозу, за пісню і ласку, за таїну любові, за ясний і тихий світ добра в нашій хаті. Подякували шановним гостям за безкорисливу підтримку і допомогу.

Закінчиться вечір, настане світанок, і наші діти розлетяться по світах шукати своєї долі. Запам’ятаймо їх ось такими – юними, красивими, із сяючими очима і палаючими серцями.

 

Відео фільм 2017 випускників Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського


Танець випускників 


Заступник директора Волошинівського НВК

ім.. Р. Лужевського Полуцька В. В.

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове