• Реєстрація


Випускний прощальний бал

2017-06-27

Сьогодні, 27 червня 2017 року, випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського прощаються  з рідною  школою. Ось  і  настав цей останній  шкільний  вечір.  Вечір вдячності,  вечір  бажаного,  довгожданого  єднання учнів,  вчителів  та  батьків.  Як  довго  всі  йшли  до  цього  дня,  цілих  11 років.  І  всі  ці  роки  всіх  об’єднувала  школа. Вона зберігає краплини за краплиною найдорогоцінніші події життя багатьох поколінь. Скільки б не пройшло років, жоден з вас не в змозі викреслити із своєї пам'яті місця, що  всіх об'єднують.


Ми можемо називати їх по-різному: берег дитинства, храм науки, країна дитячих мрій, але все втілюється в єдиному понятті — рідна школа.  Але сьогодні - бал випускний! Це чудова традиція, тепле родинне свято, незрівнянне ні з чим.

Розділити радість випускників завітали:

Волошинівський сільський голова – Лариса Вікторівна Макаренко,

Подільський сільський голова – Павло Михайлович Бойко,

Веселинівський сільський голова - Юрій Петрович Павлуш,

Директор УБА «Агросвіт» – Тетяна Олександрівна Малюта,

Директор Подільського НВК – Надія Іванівна Ціла,

Директор Веселинівського НВК – Алла Анатоліївна Шостак.

Слова вітань, побажань, теплі спогади та настанови лунали для випускників з вуст їх перших вчителів, класних керівників, батьків. Приємним сюрпризом для дітей стали перші невеличкі грошові премії, які вручили своїм юнакам та дівчатам представники сільських громад сіл Веселинівка, Волошинівка та Поділля. А директор УБА « Агросвіт» – Тетяна Олександрівна Малюта, вручила традиційні «підйомні» всім випускникам.

І, звичайно ж, як без нагород та подяк від рідного закладу. Карпенко Ірина Олександрівна – нагороджена срібною медаллю «За досягнення у навчанні». Пріньку Юрію Володимировичу та Кононенко Оксані Анатоліївні вручили почесні пам’ятні знаки Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського за успіхи у навчанні та активну участь у житті закладу.

Десять учнів 11 класу залишають шкільну родину та вирушають у самостійне доросле життя.

Всі батьки сьогодні хвилюються  та радіють за своїх дітей. І за добрим звичаєм    благословляють короваєм та вишитими рушниками  на щастя, на долю.

Випускники  подякували батькам за радість і сльозу, за пісню і ласку, за таїну любові, за ясний і тихий світ добра в нашій хаті. Подякували шановним гостям за безкорисливу підтримку і допомогу.

Закінчиться вечір, настане світанок, і наші діти розлетяться по світах шукати своєї долі. Запам’ятаймо їх ось такими – юними, красивими, із сяючими очима і палаючими серцями.

 

Відео фільм 2017 випускників Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського


Танець випускників 


Заступник директора Волошинівського НВК

ім.. Р. Лужевського Полуцька В. В.

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове