• Реєстрація


Свята Покрови та Дня українського козацтва

2017-10-13

13 жовтня, напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління  у  6 класі Волошинівського НВК ім.. Р.Лужевського було проведено конкурсно – ігрову програму  «Де козаки,там і слава».  Діти  дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво та сучасне свято захисника України.  Лунали привітання та пісні для хлопців, наших майбутніх захисників.


Цікаво й радісно було спостерігати за учнями, які стали учасниками веселих конкурсів.  Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.

А як вболівали за своїх однокласників ті, хто не зміг прийняти участь у цікавих змаганнях на швидкість, спритність, витримку! У підсумку   журі нагородило всіх хлопців класу грамотами  та різними смаколиками,  які допомогли підготувати батьки.Класний керівник 6 класу

Волошинівського НВК ім..Р.Лужевського

Затварська Н. П.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове