• Реєстрація


Ми нащадки славних козаків

2017-10-13

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України Петро Порошенко  підписав Указ “Про День захисника України”, яке відзначається 14 жовтня.


Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань закладу. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет, повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

Напередодні свята дівчата 7 класу підготували для хлопців  конкурс–гру «Ми нащадки славних козаків». На початку зустрічі семикласники  прослухали історію українського козацтва, пригадали гетьманів України та головні козацькі закони. Школярi дізналися про те, хто такі запорожці, про героїчні звитяги козаків, їх походи, побут та звичаї, про те, як на Запорізькій Січі молодих  хлопців приймали у козаки. Учні  здійснили історичну подорож під час перегляду мультимедійної презентації  «Мужність і відвага крізь віки» Юні нащадки пересвідчились, що в жилах тих, хто захищає цілісність нашої держави сьогодні, тече справжня козацька кров, вони є мужніми захисниками Вітчизни.

В другій, розважальній частині заходу, хлопці доводили, що вони є сильними і розумними нащадками і продовжувачами козацького роду, достойними слави своїх батьків. Пройшли крізь  випробування та згадали всі українські традиції цього Свята.Класний  керівник 7 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Батечко О.В.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове