• Реєстрація


Чорнобиль не має минулого

2017-12-14

Чорнобильський вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам’ять, лиш розум усе пам’ятає…

Минуло багато років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі. Цей день завжди буде об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Бо скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль гіркотою осідає в душах, у людських серцях. Чорнобильська трагедія стала  уроком, за який заплачено дорогою ціною. Ця катастрофа жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.


З метою навчати дітей вболівати за минуле, виховувати повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього, 14 грудня 2017 року в 5 класі Волошинівського НВК        ім. Р. Лужевського пройшла виховна година «Чорнобиль не має минулого». Учні ознайомились з історією трагедії, яка трапилась на Чорнобильській АЕС, згадали про мужність пожежників, військових, героїзм простих людей. Також переглянули документальні фільми: «Як все було», «За хвилину до катастрофи». Учениця Верховод Діана поділилась спогадами про дідуся, який працював на станції, був ліквідатором наслідків трагедії на Чорнобильської АЕС та нагороджений медаллю.

Врятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам’ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.

 


Верховод О.Д.,

класний керівник 5 класу

Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове