• Реєстрація


Зустріч із Сніговою королевою

2018-01-03

Новий рік – це час дивовижних подій та перетворень. Кожен чекає цього свята і глибоко в душі надіється на чудо.

На справжнє диво перетворення чекали всі  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського,  адже традиційним для випускників закладу стала підготовка новорічного мюзиклу, у роботі над яким задіяні не лише учні, а й вчителі.


Цього разу всі з нетерпінням чекали прем’єри за мотивами казки Г. Хр. Андерсена «Снігова королева». На підготовку було відведено не так багато часу, тому всі ставилися відповідально до отриманих доручень: готували реквізит, підбирали костюми, музичний супровід, розучували ролі, пісні, танці.

На виставу зібралися не тільки учні закладу, їх батьки,  а й випускники різних років із Борщева, Волошинівки, Веселинівки, Масківців, Поділля, Шовкового.

Дійство, що розгорталося на сцені, справді зачаровувало! Основні ролі, за традицією, в постановці виконували одинадцятикласники,  проте  з особливим нетерпінням  всі чекали на виступи вчителів. І вони виправдали сподівання своїх прихильників. Тонкий гумор, невимушена гра акторів підсилювалася прекрасними виступами чарівних квітів (дівчаток 8 класу), чесних та справедливих розбійників (їх роль дісталася учням 10 класу), чарівних сніговиків (учні 9 класу) та непередбачуваних астрологів ( у їх ролі дебютували семикласниці).

«Снігова королева» розтопила серця всіх, об’єднавши у спільній справі.

Завершували свято Дід мороз та Снігурочка, які побажали всім миру, щастя та здійснення всіх мрій у новому 2018 році.


Заступник директора НВК із навчально-виховної роботи

Полуцька Віта Володимирівна
 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове