• Реєстрація


Новорічні дива

2017-12-22

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш  свято Нового Року так його і  проведеш.

22 грудня 2017 року в приміщенні Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського учні 7 класу підготували свято «Новорічне диво» для 5-6 класів. Ведучі Коваль Софія та Кулікова Анастасія запросили всіх присутніх поринути у країну казок, веселощів та пісень. А на появу Діда Мороза та Снігуроньки, ролі яких виконували Протасов Андрій та Батечко Мирослава, чекали всі і дорослі, і діти. Але коли завітала на свято Капосниця Кікі (Ковтун Анастасія), сміху не було меж.

Учні 5 та 6 класів  привітали всіх присутніх у святковій залі новорічними піснями. Дід Мороз, Снігурочка та Кікі проводили конкурси, запрошували до хороводу всю дітвору в залі.

Свято завершилося святковою дискотекою, яка розкрила таланти наших дітей до танців.

Новий рік – радісне чарівне свято, яке назавжди залишиться у спогадах, як світлий промінчик у повсякденному житті, що приносить добрий настрій, багато усмішок та щасливих хвилин.


Батечко О.В.

Кл.керівник 7 класу та психолог

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове