• Реєстрація


До 1030 - річчя хрещення Київської Русі - України

2018-04-23

Здавна Київ приваблював дніпровськими схилами, незвичайною архітектурою будівель, красою золотоверхих соборів. Справжнім дивом і сьогодні лишається Софійський собор, вражає своєю величністю Михайлівський Золотоверхий монастир.

У зв’язку з відзначенням 1030 - річчя хрещення Київської Русі  – України група учнів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського побувала на Софійській площі, де нині проходить фестиваль писанок, адже писанка – це знак духовності нашого народу, символ його незнищенності.


Відвідали Михайлівський Золотоверхий храм, історія якого невіддільна  від історії України. Нарівні із Софією Київською цей храм став осердям духовного життя міста, святинею православ’я. Сьогодні тут свято бережуть пам'ять про загиблих на Майдані та в зоні АТО.  Серед них і наші земляки – діти вшанували  їх пам'ять .

Потужним джерелом для пробудження національної і духовної свідомості українців є життя і творчість Тараса Шевченка. То ж діти з цікавістю почерпнули нову інформацію про життя Кобзаря у Національному музеї Тараса Шевченка, осягнули велич українського пророка.

Такі екскурсії є поворотом до глибин духовності  , що вселяє надію на краще майбутнє молодого покоління.


С.І. Рибіцька,

вчитель української мови та літератури

Волошинівського НВК ім.Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове