• Реєстрація


Турнір пам’яті Давиденка Юрія Давидовича

2018-05-29

Людяно було на стадіоні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського 26 травня. Адже в цей день проходив традиційний турнір по футболу, присвячений Дню пам’яті Юрія Давидовича Давиденка. Волошинівська земля приймала ветеранів футболу сіл Волошинівка, Березань, смт Баришівка. Та несподіванкою був приїзд ветеранів футбольного клубу «Динамо» (Київ). Серед них: Мунтян Володимир, Біба Андрій, Заваров Олександр, Безсонов Володимир, Мороз Юрій, Косовський Віталій, Анненков Андрій, Романенко Всеволод, Костюк Ігор, Яремчук Іван, Федоров Сергій, Яшкін Артем, Дмитрулін Юрій та Беженар Сергій.


На турнірі були присутні гості:

П’ята Леонід Леонідович – заступник голови Київської обласної федерації футболу;

Дудка Сергій Семенович – голова федерації ветеранів футболу Баришівського району;

члени  родини Давиденка Юрія Давидовича.

Відкрила мітинг пам’яті Юрія Давидовича Давиденка директор закладу Прядка Любов Тихонівна. В своєму виступі вона наголосила, що Юрій Давидович залишився як реформатор, його ідеї, справи та настанови живуть і сьогодні.

З вітальним словом до присутніх звернулися П’ята Леонід Леонідович, Мунтян Володимир Федорович,  суддя турніру Цвілій Микола Федорович, Захарченко Петро Павлович та син - Давиденко Олександр. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Давиденка Юрія Давидовича та героїв-земляків, які загинули на Сході України.

Кожна команда ветеранів мала змогу зіграти із легендою футболу «Динамо» (Київ). Без сумніву, що переможцями турніру стали динамівці.  Справжнім подарунком для юних футболістів закладу була гра з легендарним «Динамо» (Київ).

По закінченню - були вручені кубки, іменні медалі та  футболки всім учасникам турніру.


Коломієць О.В.

Вчитель фізичної культури

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове