• Реєстрація


Відпочинок дітей – справа дорослих

2018-05-30

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.


30 травня в пришкільному  літньому таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського діти чекали з нетерпінням цього дня.

І от колона галасливих школярів крокує до сільського будинку культури. Старшокласники на чолі з вчителями Костенком Володимиром Григоровичем та Коломійцем Олександром Васильовичем уже підготували майданчик для туристичних та спортивних змагань. Тут і канати для перелізання через урвища, і скакалки для тренування витривалості та спритності, і улюблений дарц.

А команди «Сила» та «Сокіл» уже змагаються за першість: біг з перешкодами, стрибання по купинах, передача м’яча.

Під час перерви до нашого веселого гурту завітали гості: директор ТОВ «УБА АГРОСВІТ» Малюта Тетяна Олександрівна та сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна. Вони привітали дітей з цим святом. Приємним сюрпризом у цю спекотну днину стало морозиво та фруктовий сік, якими пригостила Тетяна Олександрівна всіх присутніх. А переможці спортивних змагань отримали призи від Боціона Григорія Павловича ТОВ «Капітал АГРО – інвест».

Збудженні, веселі, трішки стомлені від змагань і розваг, повернулися діти до школи.

 


Полуцька В.М.

вихователь табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове