• Реєстрація


Між минулим та майбутнім…

2018-06-18

Ось і продзвенів такий довгоочікуваний для девʼятикласників останній дзвінок, який малиновим дзвоном покликав їх у доросле життя. Звичайно, не всі здобувачі освіти залишать стіни рідного закладу, але більшість з них оберуть собі професію та поринуть у вирій дорослого життя. Що їх там чекає? Хвилюються батьки та вчителі. Ще недавно їх діти були маленькі, примаючись за руку батьків переступили поріг закладу, а сьогодні вже дорослі, стоять перед ними такі красуні та красені.  З хвилюванням отримують перший свій документ – свідоцтво з рук директора НВК Прядки Любов Тихонівни.


Пришла привітати їх перша вчителька Полуцька Віра Миколаївна, яка після слів привітання вручила кожному конверт, в якому була вложена листівка з їх власноруч намальованим портретом та написаними враженнями про шкільне життя. Після чого діти  підтримати естафету, написавши листа в майбутнє.

По закінченню урочистої частини  присутні обмінялися привітаннями, а випускники щасливі та радісні відправилися у поїздку до міста Київ відвідати історичні місця, дізнатися про минуле, бо без минулого немає майбутнього. Щасливої Вам діти дороги!


Класний керівник 9 класу

Рудницька Василина Василівна,

вчитель Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове