• Реєстрація


Батьківські збори – школа освіти для батьків

2018-09-27

Важливою складовою навчально-виховного процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками та сім’ями учнів.

В нових умовах суспільного, освітнього й технічного розвитку законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані постійно дбати про своїх дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей, зміцнення фізичного здоров’я, отримання загальної освіти та інше.


Співпраця педагогічного колективу з батьками може проводитись у різноманітних формах і з використанням різних методів педагогічної діяльності. Провідною формою роботи  з батьками, яка характеризується значною педагогічною доцільністю, є батьківські збори.

На сучасному етапі  батьківські збори мають стати школою освіти батьків, сприяти згуртуванню батьківського колективу, формуванню його колективної відповідальності за весь клас і за кожну дитину окремо. Збори мають на меті залучати батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, класу, виховувати педагогічну культуру батьківської громадськості.

27 вересня 2018 році 0 18.00 годині у  Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулися загальношкільні батьківські збори.

Директор НВК Любов Тихонівна Прядка виступила з питанням «Про організацію навчально-виховного процесу  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  у 2018 – 2019 навчальному році».

Соціальний педагог Наталія Петрівна Затварська  ознайомила батьків із темою: "Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання".

Директор Будинку культури с. Волошинівка Тетяна Володимирівна Івченко проінформувала батьків про можливість відкриття філії музичної школи на базі Будинку культури для здобувачів освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.

Після завершення загальношкільних зборів класні керівники та класоводи провели класні батьківські збори у 1 – 11 класах, де розглянули різні організаційні питання на навчальний рік.

 


Н. Ковальська, заступник директора

з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове