• Реєстрація


Новий навчальний рік – стартував!

2018-09-25

Завершилося літо. І знову в НВК відновили роботу методичні об’єднання. Згідно планування у вересні 2018 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників «Основні напрямки методичної та виховної роботи на І півріччя 2018 – 2019 н. р.». На засіданні були присутні: адміністрація закладу, класоводи, класні керівники та вихователі дитячого садочка.


Практичний психолог Ольга Володимирівна Батечко поділилася досвідом з організації роботи інтегрованого курсу «Культура добросусідства». З метою міжкультурної та гуманітарної освіти, формування громадянської ідентичності, виховання толерантності у дітей  та учнівської молоді до представників інших національностей та культур інших народів, оновлення виховних систем у закладі введено курс «Культура добросусідства». Психолог ознайомила з матеріалами, які отримала на курсах з даної тематики та розповіла, як їх використовувати у роботі з класними колективами.

Особливу увагу  Ольга Володимирівна звернула  на наказ № 1/9 - 486 департаменту освіти і науки України від 07 серпня 2018 року «Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини у 2018 – 2019 н. р.», запропонувала інформаційні матеріали. Розповідала про те, що в сучасному світі активізувалися такі негативні явища серед дітей та учнівської молоді як насильство, кібертретирування, булінг, це не може не викликати стурбованості й посиленої уваги громадськості, освітян, батьків. Увазі працівників  пропонувалися 17 відеороликів та лекцій, які можна використовувати на виховних годинах. Також присутніх ознайомили з телефонами національної дитячою «гарячої» лінії для здобувачів освіти, які розмістили на стенді закладу та на сайті НВК.

Соціальний педагог Наталія Петрівна Затварська  ознайомила класоводів та класних керівників зі змінами щодо складання актів обстеження та соціальних паспортів класів.

Наталія Іванівна Ковальська, заступник директора з навчально-виховної роботи розповіла про організацію методичної та виховної роботи у 2018 – 2019 н. р. та планування в класних колективах за програмами «Орієнтири виховання 1 – 11 класів» та проектами виховної роботи. Велику увагу приділила участі закладу у конкурсах на 2018 – 2019 навчальний рік. Обговорено та затверджено планування шкільного методичного об’єднання класних керівників на 2018-2019 н. р.


Адміністрація Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове