• Реєстрація


Солодкий ярмарок

2018-10-31

З самого ранку з пакуночками у руках, штовхаючись в автобусах, стоячи на одній нозі в маршрутках чи комфортно під’їжджаючи з батьками на машині, несли учні та батьки різноманітні смаколики.

31 жовтня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувався ярмарок у фойє закладу, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Після 11-ої години ранку у фойє яблуку ніде було впасти від відвідувачів-учнів, готових купити все, що так дбайливо та якісно приготували самі діти та їх батьки.


Участь взяли усі класні колективи та заклад дошкільної освіти «Волошка», які презентували свої власні солодкі вироби.

Розмаїття домашніх виробів не просто радувало погляд, а й шлунок. Не перелічити дивовижно смачних та яскраво оформлених тістечок, тортиків, млинців, кексів, цукерок, желе… і все таке смачненьке та недороге! Що цікаво, були в асортименті не тільки солодкі страви, а й дари осені – яблука.

У фойє  лунала музика та відбувався справжній ярмарок: хтось вигукував і рекламував свій товар, хтось торгувався – було гамірно, весело та смачно! Продавцями були самі діти (і в цьому вони проявили неабиякий хист!), допомагали батьки та педагоги.

На ярмарок  завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-покупці, а також просто гості, односельчани, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.

Учні 1 класу зібрали – 488 грн;

2 класу – 300 грн;

3 класу – 341 грн;

4 класу – 341 грн;

5 класу – 618 грн;

6 класу – 407 грн;

7 класу – 657 грн;

8 класу – 315 грн;

9 класу – 526 грн;

10 класу – 20 грн;

Садок (середня і старша групи) – 312 грн.

Кошти, які вдалося зібрати, за рішенням членів учнівської організації «Волошинівські оптимісти»,  підуть на реалізацію шкільного  проекту «Реконструкція музею Борщівських боїв».

Організатори, адміністрація НВК, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку учням, батькам, дідусям і бабусям школярів.


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове