• Реєстрація


Обираємо професію

2018-11-21

Здавалося б, ще кілька місяців тому випускники 2018 року стояли на  життєвому роздоріжжі, зважуючи «за» і «проти» обираючи напрямок професійної підготовки. А нині вже й самі переконують молодших друзів, що їх професія – найкраща.

Троє випускників обрали для навчання Київський університет культури.

Іващенко Вікторія навчається на факультеті «Сценічне мистецтво», в майбутньому  стане режисером естради та масових свят.


Сидоренко Наталія здійснила давню мрію і тепер студентка факультету «Економіка», опановує секрети  виробництва, збуту, розподілу та споживання товарів і послуг.

Яхно Борис обрав для себе факультет «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», спеціальність – актор кіно і телебачення.

Всі троє із захватом розповідають про своє навчання, нових друзів та наставників.

Днями завітав до одинадцятикласників Борис Яхно, який розповів про специфіку своєї майбутньої професії, поділився тонкощами роботи над етюдами, секретами правильної сценічної мови, пластики рухів та хореографії. Зізнався, що обрати заклад вищої освіти допомогли йому неодноразові відвідування Днів відкритих дверей, які організовуються щороку за сприяння управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА.


Полуцька В. В.,

заступник директора Волошинівського НВК

із навчально-виховної роботи

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове