• Реєстрація


Тиждень безпеки дорожнього руху

2019-05-11

Як ми знаємо, кожного року зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах, а це підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху. Здавна відомо, що для людини найдорожчий скарб  - це її життя і здоров’я, тому щоб зберегти їх, потрібно чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.


З метою виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня було організовано заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

План заходів передбачав конкурси малюнків, бесіди, вікторини, випуск газет. Вихованці дитячого садка «подорожували автобусом» та «розказували Зайчику про світлофор»; молодші школярі ознайомилися з дорожньою грамотою в процесі ігор; учні 5-9 класів писали твір «Руху правила єдині – поважати їх повинні». Випускники були ознайомлені із Законом України «Про дорожній рух».

Сподіваємося, що Тиждень безпеки дорожнього руху сприятиме підвищенню обізнаності та усвідомленню найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

 


В. В. Корж, вчитель основ здоров’я

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове