• Реєстрація


Мелодія Останнього дзвоника

2019-05-24

Останній дзвоник звучить малиновим дзвоном для всіх, крім випускників 2019 року та їх батьків. Для них його мелодія звучить тривожно і трепетно, Адже позаду 11 років безтурботного дитинства, падінь та злетів, перемог  і поразок, веселих друзів та незабутніх вражень. Попереду – безмежний простір дорослого життя.


Свято у НВК пройшло нетрадиційно, без стандартних урочистостей. Це були патріотичні флешмоби, гумористично-драйвові рок-н-роли, сучасні українські пісні у виконанні учнів. Особливо вразили виконавці – вихованці дитячого садочка «Волошка» та сучасні стиляги. Своєрідним супроводом цього свята були випускники 11 класу, талановиті і веселі, неповторні і винахідливі.

Привітати випускників Волошинівського  НВК ім. Р. Лужевського зі святом Останнього дзвоника завітали:

-         депутат Баришівської селищної ради Баришівської ОТГ – Андрій Андрійович Дзіневський;

-         виконуюча обов’язки старости Волошинівського старостинського округу  Баришівської селищної ради – Лариса Вікторівна Макаренко;

-         фахівець з питань оренди землі агрофірми ТОВ «Агреес» Ніна Миколаївна Власюк;

-         головний спеціаліст ТОВ «Капітал Агроінвест» Ольга Михайлівна Дзіневська.

Найбільше привітань та подарунків одержали призери обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та призери обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН Мирослава Батечко, учениця 8 класу та Анастасія Павлуш, учениця 9 класу, Катерина Марченко, учениця 9 класу, Єлизавета Богуш, учениця 5 класу, Юлія Роюк, учениця 8 класу, Дмитро Падієнко, учень 9 класу.

Традиційно щороку Свято останнього дзвоника сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул.

Бажаємо всім гарно відпочити, набратися сил, щоб ще із більшим завзяттям примножувати славу рідного навчального закладу.

А випускникам та їх батькам – вдало подолати зовнішнє незалежне оцінювання, вступити до омріяних вузів, знайти своє місце в житті.


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове