• Реєстрація


Міжнародний день миру

2019-09-23

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність:  на вулицях спокійно, діти ходять до школи, дитячого садка.  Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, це слово мало що  значить. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, зрозуміти,  як це, коли  розриваються снаряди під вікнами будинків. На жаль, для багатьох людей в сучасному світі цей дар – жити під мирним небом - не більше, ніж казкова мрія…


Привернути увагу до проблеми миру  на Землі – ось основна мета цього свята.

Мир у рідній Україні – це бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Тому до відзначення цього свята щороку долучаються учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. В класних колективах закладу були проведені бесіди, години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Старшокласники  взяли участь у  флешмобі  «Ми молодь України». П’ятикласники відвідали «Музей Борщівських боїв»  та послухали розповідь керівника музею Давиденко Світлани Іванівни про події вересня 1941 року.

Міжнародний день миру – привід  змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

 


Класний керівник 9 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Батечко О.В.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове