• Реєстрація


Рух – це здорово!

2021-06-08

Учні Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського взяли участь у районних змаганнях 08 червня 2021 року на СК Прогрес у рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово». У заході також брали участь команди Баришівського НВК, Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зерова, Морозівського НВК ім. Д Поповича, Селищанського НВК, Коржівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Змагання складалися з естафети: «Перенесення кавунів»,  «Стрибки в мішку», «Кращий вершник», «Біг по колоді», «Рятівник», «Повзунець», «Дорога до козацького куреня», «Обід для козака», «Як козачки стрибали через річку», «Передай булаву», «Стрибки через скакалку протягом 1 хв», «Підтягування на жердині», «Стрибки з нейроскакалкою».

Команда НВК зайняла ІІІ загальнокомандне місце в змаганнях з проходження естафети  фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово» та з нагоди Дня захисту дітей. І місце виборола учениця 8 класу Леонова Дарія в стрибках через скакалку, ІІ місце в змаганнях на нейроскакалці отримала Зварич Інесса, учениця 7 класу. Всі учасники отримали морозиво.

Також у закладі відбулися спортивні змагання між класами.О.  Коломієць,

вчитель фізичної культури

Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове