• Реєстрація


Вересневий передзвін

2021-09-01

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

Щиро вітаємо з Днем Знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

На свято 1 та 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського завітали гості:

-         Вікторія Бородуліна – виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Баришівської селищної ради;

-         Лариса Макаренко – староста Волошинівського старостинського округу;

-         Ірина Орел – провідний спеціаліст відділу освіти Баришівської селищної ради;

-         Ніна Власюк – провідний фахівець з питань оренди землі ТОВ «МХП АгроС».

Особливими гостями на заході були матері Героїв – Ніна Іванівна Лужевська та Ніна Григорівна Полуцька. Всі присутні вшанували пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнів Другої світової та пам’ятних знаків Руслана та Олександра.

Представники відділу освіти подякували за клопітку багаторічну директорську працю Любові Тихонівні Прядці та представили нового директора Віту Володимирівну Полуцьку.

Ще нещодавно Останній Дзвінок сповіщав всіх про закінчення навчального року, про початок канікул… А сьогодні він знову зібрав всіх разом у дружній шкільній родині.

Цього року Україна святкує 30 – річчя Незалежності. Здавалося б, що це незначний  проміжок часу. Однак він позначений низкою подій, які є вирішальними. Учні 9 класу також небайдужі до долі своє Батьківщини. На першому уроці , переглядаючи відеоролик «Незалежність України – 30 років. Головні події», ознайомились з низкою досягнень, злетів і падінь, перешкод, які пройшла Україна дорогою до Незалежності. Також мали можливість обговорити проблемні питання: «Якою я бачу Україну в майбутньому?», «Що я зараз можу зробити для України?». Проаналізували, що дійсно стало знаковим і важливим для України.

Учні 3 класу з нетерпінням чекали цього дня. Усміхнені, веселі переступили поріг рідної школи.  Вчитель розповів, що у кожної людини є Батьківщина – країна, де вона народилась і проживає, що потрібно пишатися своєю рідною країною бо: Україна – це єдине ціле, єдина сім’я.

День знань для кожного п'ятикласника особливий та незабутній, тому що сьогодні вони вперше переступили поріг основної школи – це найперша її сходинка до випускного класу. Спочатку несміливо, а потім все жвавіше діти брали участь під час проведення уроку.

По черзі виходили до дошки, витягували з коробки записки із загадками, відгадували назви предметів, грали в гру «Мікрофон», рифмували вірші, писали побажання Україні з нагоди 30-річчя незалежності…

В добру путь п'ятикласники! Крок за кроком до нових звершень, щоб наша країна була прекрасна і незалежна!

Перший урок «Україна в моєму серці» семикласники провели у шкільному музеї. Епіграфом до уроку стали слова Олександра Полуцького, який загинув 9 травня 2016 року на Сході: «Хто ж захистить Україну,  якщо не ми». У спільному діалозі діти давали відповідь на запитання з  історії України та рідного краю.

Урок життя та людяності  «Подароване життя» відбувся  для учнів 11 класу. Вони переглянули відео-фрагменти професійної діяльності відомого хірурга   Бориса  Михайловича  Тодурова, який  провів першу в Україні трансплантацію серця, що дозволило Україні увійти до реєстру країн, де виконуються подібні операції. Автор 280 наукових праць, з них 22 патенти на корисну модель, підготував 1 доктора і 5 кандидатів медичних наук. За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави та удостоєний Почесного звання «Заслужений лікар України» (2004 р.). Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2017 р.).

Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!Олена Герасименко,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського


 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове