• Реєстрація


Олімпійський тиждень

2021-09-17

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського весело та цікаво  з проведення Олімпійського тижня з 11 -18 вересня, який присвячено Дню фізичної культури та спорту.

Учні  закладу святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Розпочали Олімпійський тиждень наймолодші - вихованці ЗДО «Волошка».

Активно і радісно пройшли «Веселі старти» між учнями початкових класів. Діти цей день запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. Команди змагалися на швидкість,спритність,силу,кмітливість та винахідливість.

У класних кімнатах молодших класів були  проведені руханки під музичний супровід. Вони  тривали декілька хвилин, але підняли настрій і принесли  немалий заряд позитиву. Були використані елементи ранкової гімнастики та танцювальні вправи.

Баталії на шаховій дошці серед учнів 9 класу виявилися доволі запеклими,адже кожен учасник намагався продемонструвати найвищий рівень гри.

Вікторина на олімпійську тематику проходила у 6 класі у вигляді змагань між двома командами. Перш за все оцінювалася правильність відповідей, а також швидкість виконання.

Одинадцятикласники переглянули презентацію про професії, які пов’язані зі спортом та їх особливостями. Адже, усвідомивши цікавість і користь спорту, люди все частіше присвячують йому свій вільний час. На даний момент, мода на «спортивність» особливо актуальна. Також діти прослухали інформацію про Національний університет фізичного виховання і спорту України.

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, у спортивній залі закладу відбулися змагання з міні-футболу серед учнів 7-9класів.

Найцікавіші факти про Олімпійські ігри в Токіо здобувачі освіти 10 класу дізналися, переглянувши декілька відеороликів.

Для учнів 7 та 8 класів за круглим столом проведена бесіда, мета якої допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я та оволодіти основами здорового способу життя.

Спортивні  розваги завершили  Олімпійський тиждень. Діти взяли участь у цікавих естафетних змаганнях та іграх. Звичайно,перемогла дружба.

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився «Олімпійський тиждень». Ми з гордістю можемо сказати, що в нашому закладі ростуть   сильні, сміливі, спритні учні.Олена ГЕРАСИМЕНКО,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове