• Реєстрація


Сучасні технології - на службу освіти

2021-11-26

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  радісна новина!

Наш заклад отримав 20 новеньких ноутбуків!

З ними навчальний процес стане простішим і точно цікавішим. Буде більше можливостей для демонстрації презентацій та навчальних фільмів, використання яскравих медіа технологій на уроках.


У держбюджеті-2021 року було передбачено додаткове фінансування на боротьбу з COVID-19 та його впливу на освітній процес  в закладах загальної середньої освіти. Кошти були  виділені саме на придбання ноутбуків для проведення он-лайн уроків.

Пандемія змінила освітній процес — під час локдаунів уроки з класів перейшли в ZOOM-конференції. Однак, на жаль, не у всіх вчителів була технічна можливість навчати дітей у такому форматі.

Завдяки підтримці  Київської обласної державної адміністрації  та її профільному департаменту, оперативності відділу освіти і науки, молоді та спорту  Баришівської селищної ради, досягнуто  головної мети — тепер у кожного вчителя є власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету та ще більше можливостей для навчання дітей.

Крім того щороку уряд виділяє цільову субвенцію на закупівлю нового шкільного обладнання для учнів першого класу  згідно проєкту «Нова українська школа» – телевізор, ламінатор, ноутбук.

На відміну від попередніх років, нам тепер не страшні ніякі дистанційки!

Ми неймовірно щасливі і дуже вдячні за те, що отримали  можливість осучаснити освітній процес!

Завдяки  турботі, підтримці держави наш НВК з кожним роком стає сучасним освітнім закладом. Тож разом ми закладаємо міцний фундамент світлого майбутнього наших дітей.

Учням бажаємо досягти омріяної мети, батькам – гордості за успіхи своїх дітей, учителям – натхнення та людської поваги.

 Адміністрація

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове