• Реєстрація


Ми дякуємо Вам, хлопці, за життя…

2022-05-05

Найкращі з  кращих падають від куль,

Грудьми своїми землю прикривають

Сумним набатом в селах і містах

Звучать слова: «Герої не вмирають!»

У ці травневі  дні  родина, земляки, друзі з сумом згадують жителів села Волошинівка – Лужевського Руслана Михайловича та Полуцького Олександра Володимировича.  Весна  забрала у вічність наших захисників, цвіт нації, молодості та сили. Своїм героїчним подвигом вони подарували нам віру й надію в нашу перемогу, вони твердо вірили та знали, що Україна є і буде, допоки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя за волю та незалежність нашої країни.

У  мирному житті жили хлопці займалися кожен своєї справою, а відійшли у дзвонах слави праведними героями. Ми зустрічали їх, стоячи на колінах, у скорботі непоправної втрати. Сьогодні їхні дні – Дні пам’яті…

Та ніщо не зменшить біль утрати для матерів, рідних. В жалобі в ці дні схиляємо голови і ми, молимось за душі всіх, хто загинув. Просимо Бога, щоб пам’ять всіх загиблих згуртувала нас, живих, дала силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Хай горить свіча пам’яті. І серцем нехай кожен з нас торкнеться до цього священного вогню – частинки вічного.

Вони стали ангелами, легкокрилими охоронцями, які  і там - на небі разом стоять надійним щитом, оберігаючи та захищаючи нашу Україну  від російської навали.

Вас пам’ятати будемо завжди,
Із вами будемо боротись за країну.
За ту країну, де нема брехні й війни,
За нашу й вашу мирну Україну…

Земля вам пухом, Герої!

 


Н. Затварська, заступник директора НВК,

О. Батечко, практичний психолог


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове