• Реєстрація


Фонд Пам’яті Олександра Полуцького

ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися.

В актовій залі Волошинівського НВК імені Героя України  Руслана Лужевського, у дружньому колі, відбулося нагородження кращих учнів закладу грамотами Фонду Пам’яті Олександра Полуцького - випускника школи, вчителя англійської мови,  який загинув під час проведення ООС на Сходу України. Родина Полуцьких  на початку навчального року заснували цей Фонд, завдання якого підтримати інтелектуальну учнівську еліту, творчо обдарованих дітей. На думку мами Олександра, Ніни Григорівни, така відзнака стимулюватиме учнів до високих показників у навчанні та активної творчої  діяльності.  Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки навчаються на відмінно, а й беруть активну участь у житті НВК, сільської та Баришівської громади. У нас є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

Як підсумок роботи за рік  відбулося свято  величності науки, свято таланту на якому було відзначено найкращих учнів, що гідно представили наш заклад. Активісти класу, учасники районних, обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, творчих конкурсів, змагань, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України були нагороджені відзнаками Фонду Пам’яті. Переможці та призери отримали в подарунок записники та  солодощі.

Здобувачі освіти, що мають високий рівень навчальних досягнень з усіх навчальних предметів отримали Похвальні листи «За високі досягнення у навчанні».

Директор НВК Віта Полуцька  привітала  всіх присутніх, висловила слова шани й вдячності  на адресу вчителів, наставників  талановитої молоді, адже вони – співавтори успіху своїх вихованців. Завдяки їхній натхненній праці школярі досягли тих вершин, які стали першими визначними сходинками до поставленої мети. Подякувала за співпрацю батькам, адже саме вони сьогодні з гордістю спостерігають за кожним дитячим кроком, підтримуючи та спрямовуючи їх. Завдяки спільним зусиллям у наш непростий час пандемії та військових дій діти зуміли досягти високих результатів.

Це - майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна Переможе, відродиться  та розправить свої могутні крила.

І нехай щороку поповнюються новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється наша шкільна родина.Наталія Ковальська,

заступник директора

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове