• Реєстрація


Все буде Україна!

Сьогодні, 28 липня, українці вперше відзначають День Української Державності -   день, який підтверджує тисячолітню історію нашої культури, нашої самобутності, українського характеру.

З нагоди свята було покладено квіти до пам’ятних знаків борців за незалежність України Руслану Лужевському та Олександру Полуцькому. Зокрема, у шкільній бібліотеці організовано тематичну книжкову виставку «З Україною в серці!».

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням. Це стосується й нашого захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху в об’єднану Європу, до повноправного членства у ЄС, і нашої здатності стати однією з найбільш сучасних держав світу. Це буде. Це ознака віри в Україну – не тільки нашої власної віри.

У цей день ми особливо дякуємо всім, хто боронить нашу землю і прямо зараз дає відсіч агресору на фронті. І усім, хто працює на нашу спільну перемогу!

Разом до перемоги!

Слава Україні! Олена ГЕРАСИМЕНКО,

заступник директора

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове