• Реєстрація


У їхніх серцях жила україна…


У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА…

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

Їх назвали Героями Небесної Сотні. Вони стали для нас і для майбутніх поколінь уособленням людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Їхній вчинок – яскравий  доказ того, що почуття справедливості, гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями для українців.

Минає дев’ять років з часу подій Революції Гідності 2014 року, яка назавжди змінила нашу країну та закарбувалася в історичній пам’яті українців, увійшла в історію України, як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму.

17 лютого для  учнів 5 класу ОЗО «Волошинівський ліцей ім. Р. Лужевського» відбувся виховний захід присвячений Дню Героїв Небесної Сотні -  «У їхніх серцях жила Україна…». П’ятикласники переглянули відео ролики «Герої Небесної Сотні» та «Подай руку Україні». Здобувачі освіти згадали тих, хто загинув за свою країну, за свій народ,  для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їхнього життя.

Хвилиною мовчання під супровід карпатської балади «Плине кача…» п’ятикласники вшанували пам'ять загиблих на Майдані Незалежності.

Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні у наших серцях.  Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Вічна пам’ять та низький уклін тим, хто виборює свободу, незалежність та гідність України.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!Ольга БАТЕЧЕО,

практичний психолог та класний керівник 5 класу


 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове