• Реєстрація


День цивільного захисту

2015-09-23 

День цивільного захисту 

Стало традицією у закладі двічі на рік, у теплі вересневі та травневі дні, організовувати День цивільного захисту. 16 вересня 2015 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено День цивільного захисту. Всі ми розуміємо у який складний час ми живемо і в разі надзвичайних ситуацій завжди повинні бути напоготові. До початку занять відпрацьовувалися питання оповіщення і збору, уточнювалися дії при виникненні надзвичайних ситуацій відповідно до плану, а також проводилася перевірка готовності  класів до дій за призначенням.


У закладі здійснено евакуацію у разі виникнення НС, директор НВК Прядка Любов Тихонівна провела загальношкільну лінійку, присвячену відкриттю Дня цивільного захисту, де командири класів відзвітувалися, хто присутній.

На лісовій галявині для учнів початкових класів проведено вікторини, рольові ігри з основ здоров´я, змагання. У середніх та старших класах - проведені вікторини з цивільного захисту, спортивні змагання.

Після змагань учні класів смакували смачною лісовою кашею.

Закінчився День цивільного захисту підбиттям підсумків. Учні 5 – 8 класів у змаганнях зайняли такі місця: І місце команда 8 класу, ІІ місце – учні 5 класу, ІІІ призове місце розділили учні 6 та 7 класів, отримавши однакову кількість балів. Серед старшокласників – І місце посіла команда 9 класу, ІІ – учні 11 класу, ІІІ місце команда 10 класу.

У підсумковій частині свого виступу директор НВК відзначила, яким чином досягнута мета і як вирішені завдання Дня цивільного захисту. Вчитель фізичного виховання та «Захисту Вітчизни» Демиденко Вадим Володимирович нагородив  класи грамотами. 


Заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Ковальська Н. І.

Читайте також інші новини


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове