• Реєстрація


«Швидше! Сильніше! Вище!»

2015-09-23

«Швидше! Сильніше! Вище!» 

«Швидше! Сильніше! Вище!» саме під таким гаслом проходив Олімпійський тиждень у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського. Під керівництвом вчителя фізичної культури Демиденка Вадима Володимировича учні познайомились з історичними витоками Олімпійських ігор, олімпійськими чемпіонами незалежної України.

А розпочалося все з урочистої лінійки відкриття тижня, на якому учні підняли Олімпійський прапор і проголосили олімпійську присягу.

Протягом тижня для гармонійного, фізичного розвитку учнів у НВК ім. Р. Лужевського проводилась ранкова зарядка «Руханка», флешмоб, круглий стіл «Здоровим бути престижно».

Цікаво походили змагання з піонерболу між учнями 5 та 6 класів, у якому перемогу здобула команда 6 класу. П’ятикласники, немов мурашки, трималися за кожен м’яч, але таки поступилися досвідченішим спортсменам.

У змаганні з міні-футболу між 9 – 11 класами, призером стала команда 11 класу. Слід відмітити, що у наступному двобої переможцями стали дев’ятикласниці, завершивши матч-реванш з рахунком 4:0. При чому один з голів суперниці забили у свої ворота на радість переможцям.

Учні 7 та 8 класів прийняли участь у малій спартакіаді, а для учнів молодших класів були проведені  веселі старти.

Окремої уваги заслуговує Олімпійський урок, проведений для учнів старшої школи. Юнаки та дівчата з ентузіазмом презентували види спортивних дисциплін, які визнані олімпійськими та завзято приймали в них участь. Спортивний флешмоб, у виконанні дівчат 9 класу, став справжньою окрасою цього заходу.

Фіналом Олімпійського тижня стала урочиста лінійка закриття із проведенням символічної естафети Олімпійського вогню та спусканням Олімпійського прапору.

 

 

Голова комісії з туризму та спорту

учнівської організації «ВО!»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського,

учень 11 класу, Бурлай Максим

Читайте також інші новини


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове