• Реєстрація


«Швидше! Сильніше! Вище!»

2015-09-23

«Швидше! Сильніше! Вище!» 

«Швидше! Сильніше! Вище!» саме під таким гаслом проходив Олімпійський тиждень у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського. Під керівництвом вчителя фізичної культури Демиденка Вадима Володимировича учні познайомились з історичними витоками Олімпійських ігор, олімпійськими чемпіонами незалежної України.

А розпочалося все з урочистої лінійки відкриття тижня, на якому учні підняли Олімпійський прапор і проголосили олімпійську присягу.

Протягом тижня для гармонійного, фізичного розвитку учнів у НВК ім. Р. Лужевського проводилась ранкова зарядка «Руханка», флешмоб, круглий стіл «Здоровим бути престижно».

Цікаво походили змагання з піонерболу між учнями 5 та 6 класів, у якому перемогу здобула команда 6 класу. П’ятикласники, немов мурашки, трималися за кожен м’яч, але таки поступилися досвідченішим спортсменам.

У змаганні з міні-футболу між 9 – 11 класами, призером стала команда 11 класу. Слід відмітити, що у наступному двобої переможцями стали дев’ятикласниці, завершивши матч-реванш з рахунком 4:0. При чому один з голів суперниці забили у свої ворота на радість переможцям.

Учні 7 та 8 класів прийняли участь у малій спартакіаді, а для учнів молодших класів були проведені  веселі старти.

Окремої уваги заслуговує Олімпійський урок, проведений для учнів старшої школи. Юнаки та дівчата з ентузіазмом презентували види спортивних дисциплін, які визнані олімпійськими та завзято приймали в них участь. Спортивний флешмоб, у виконанні дівчат 9 класу, став справжньою окрасою цього заходу.

Фіналом Олімпійського тижня стала урочиста лінійка закриття із проведенням символічної естафети Олімпійського вогню та спусканням Олімпійського прапору.

 

 

Голова комісії з туризму та спорту

учнівської організації «ВО!»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського,

учень 11 класу, Бурлай Максим

Читайте також інші новини


 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове