• Реєстрація


Цілую бабусині втомлені руки

2015-10-06

Цілую бабусині втомлені руки,

Що знали в житті і любов, і розлуки.

Що вміють такий смачний хліб випікати!

І людям добро завжди дарувати.

Бабусині руки милі, робочі

Втоми не знають з ранку до ночі.

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, те що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка вла­стива молодому поколінню, але про досвід і терпіння, наполегливість та здатності досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

Кожна родина має свої обереги, своїх берегинь, що бережуть рід від лиха, від усього злого. Берегині, обереги роду - це дідусі і бабусі - найстарші і наймудріші люди в роду. З давніх - давен в сім'ях так велося: слово - порада стар­ших - то був закон для дітей.

Мудрі і багаті літами наші бабусі і дідусі. Все, що оточує нас - міста і села, заводи і безкраї лани - є результатом їхньої невтомної праці. В усьому, до чого торкнулися їхні руки, залишилася часточка їхньої душі.

До Міжнародного дня громадян похилого віку у Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського була організована виставка «Все на світі вміють бабусині руки». Учні початкових класів презентували вироби своїх бабусь.

 

Класовод 2 класу

Нестеренко І.В.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове