• Реєстрація


Незгасний духу смолоскип

2015-11-30

Над білим янголом скорботи – незгасний духу смолоскип

Щорічно четверту суботу листопада в Україні  проголошено Днем пам’яті  жертв  Голодомору 1932-1933 років.

27 листопада 2015 року відбувся захід «Над білим янголом скорботи – незгасний духу смолоскип» для учнів 5 класу. Мета заходу - розкрити причини голодомору в Україні в 1932 – 1933 роках, розвивати в учнів уміння аналізувати події та виховувати почуття гуманності, поваги й шанобливого ставлення до людей, до минулого свого народу. Ведучими були  самі п´ятикласники, вони зачитували уривки із  спогадів своїх односельців, які були свідками тих страшних  голодних років. Зворушливий вірш «Священий хліб» у виконанні Носач Валентини та Батечко Мирослави викликав сльози в учнів.

На закінчення заходу  п´ятикласники закликали  на знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору приєднатися всією родиною до всеукраїнської акції «Засвіти свічку!».

У запізнілій жалобі схиліть  голови у каятті перед світлою пам'яттю тих, хто загинув. Нехай кожен  торкнеться  цього священного вогню як частинки вічного. А світло цих свічок хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті. Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

 

Класний керівник 5 класу  та практичний психолог

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

Батечко О.В.

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове