• Реєстрація


День Захисника України

2015-10-13


День Захисника України

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці у Волошинівському НВК ім Р. Лужевського, як і по державі,  вперше відзначають День Захисника України.

Президент України Петро Порошенко зазначив: «Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Події на Сході  відгукуються болем не тільки в серцях дорослих,  а і у дитячих душах. Свято бережуть школярі пам´ять про Героя України, випускника нашої школи Руслана Лужевського. Урочисто і тривожно біля обеліска Героя. Лягають квіти до підніжжя від учнівської молоді та курсантів І курсу Навчально – наукового інституту контррозвідувальної діяльності Національної Академії СБУ. І курсу Академії Служби Безпеки України присвоєно ім´я Руслана Лужевського.

Відбулася тепла і щира розмова. Сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна відмітила, що Руслан один із перших, хто ціною свого життя зупинив агресора на Донбасі. Звучали слова подяки батькам за виховання сина. Волошинівчани гордяться своїм земляком, його життєвим подвигом. Любов Тихонівна Прядка, директор НВК,  пригадала, яким цілеспрямованим, наполегливим, із загостреним почуттям справедливості був Руслан у школі, таким він запам´ятався його однокласникам.

Багато його нездійснених мрій продовжує реалізовувати сільська і шкільна молодь. Одна з них – будівництво нового спортивного комплексу. Швидкими темпами зростає споруда на місці «старого клубу», де понад 20 років тому демобілізований десантник Лужевський Руслан загартовував, тренував і виховував на власному прикладі молодих юнаків. У пам´ять про брата всі турботи  по будівництву взяв на себе Олег Лужевський.

Керівник І курсу, офіцер Академії наголосив, що професійні і людські якості Руслана є прикладом не тільки курсантам, а й усіх працівників Академії СБУ.

Уважно слухали молоді курсанти та старшокласники спогади про справжню людину і розуміли, що для досягнення своєї мети треба наполегливо вчитися і багато працювати над собою, щоб стати таким професіоналом, як Руслан.

А його життєвий подвиг увійшов у бесмертя.


 

Давиденко Світлана Іванівна,

керівник музею Борщівських боїв,

керівник гуртка «Юний дослідник – краєзнавець»

Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

Читайте також інші новини


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове