• Реєстрація


Обери майбутнє

2015-10-19 

Обери майбутнє

У світі–тисячі професій!!! Як зорієнтуватись в такій їх кількості? Як вибрати серед них ту, з якої розпочнеться трудовий шлях, а можливо, і «доросле» життя? Це хвилює, мабуть,  кожного. Вибір професії – складний і відповідальний крок в житті людини. Він має бути свідомим і самостійним.  Зробити правильний професійний вибір — значить знайти своє місце в житті, визначити свою долю. Неправильний вибір завдає великої шкоди самій людині та призводить до значних економічних втрат.

16 жовтня 2015 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся  шкільний етап профорієнтаційного змагально – мотиваційного заходу «Обери майбутнє». Його метою є формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей.


Учасниками  заходу були учні 9 – 11 класів. Організаторами та ведучими вечора були учні 8 класу. Ведучі ознайомили присутніх із класифікацією професій за типами: «Людина – людина», «Людина – техніка», «Людина – природа», «Людина – знакова система», «Людина –художній образ», загадували загадки та читали вірші про різні професії. Команди представляли світ професій у конкурсах: «Візитка», «Реклама професій», «Музичному конкурсі» та змагалися запитаннями в конкурсі «Капітанів».

Команда 9 класу «Нова генерація» розкрила професію меліоратора та пасічника; учні 10 класу «Відчайдушні доярки» розповідали про тяжкі будні професії; команда 11 класу «Підкорювачі полів» розкрили сутність професії тракториста.


Корж Віталій Віталійович,

класний керівник  8 класу,

вчитель основ здоров´я

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Читайте також інші новини


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове