• Реєстрація


Обираємо майбутнє

2015-11-02

Обираємо майбутнє 

Перед кожним із нас рано чи пізно постає питання –Ким бути? Яку професію обрати? Так обрати, щоб і тобі до душі була, і людям користь приносила.

В п’ятницю, 30 жовтня 2015 року, шукали відповідь на це запитання старшокласники Баришівського району. В цей день у Центрі позашкільної роботи «Мрія» проходив районний етап  профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд “Обери майбутнє”.

Метою цього щорічного заходу є створення сприятливих умов для забезпечення раціональної, продуктивної та вільно обраної зайнятості молоді, її творчого, інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні і творчій самореалізації.


У конкурсі брали участь шість команд. Серед них і представники Волошинівського НВК імені Руслана Лужевського – команда «Нова генерація «ВО!»» у складі учнів 9 класу: капітан команди – Діденко Олексій, Дмитренко Катерина, Артюх Іван, Пєшкова Наталія, Кирда Дмитро, Дзіневська Інна, Войтов Максим, Гожда Анастасія, Тоцький Олексій, Іваненко Вікторія.

Багато нового і цікавого про світ професій було почуто і побачено. Команди змагалися у чотирьох конкурсах. Конкурсні завдання:

- „Візитівка” – презентаційний виступ, в якому розкривається індивідуальність команди;

- „Реклама професії”;

- Конкурс капітанів – завдання для даного конкурсу оголошуються безпосередньо у ході гри;

- Музичний конкурс – домашнє завдання.

Всі команди справились із поставленими завданнями, продемонструвавши свої знання про обрані професії, вміння співати і танцювати, і, звичайно ж, почуття гумору. Журі конкурсу відмітили високий рівень майстерності всіх учасників і звернуло увагу на те, що дуже серйозні проблеми піднімалися учасниками у їх виступах.

Після програми змагань, директором університету «Крок» було проведено вікторину   щодо світу професій, пов’язаних із економічною та фінансовою сферами.  Серед кращих була відмічена і наша команда, яка дала багато правильних відповідей та отримали призи. Капітана команди, Діденка Олексія було нагороджено призом глядацьких симпатій.

До останньої хвилини заходу залишалося інтригою, хто ж все-таки переможе. Лідерами змагань протягом всього конкурсу була команда Перемозького НВК, які і посіли перше місце. З невеликим відривом від команди –переможця виступили і представники команди Волошинівського НВК, посівши почесне друге місце. Слухай Надія Михайлівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації вручила подарунок у кабінет біології.

Дякуємо організаторам профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» - директору Баришівського районного центру зайнятості  В. В. Балану, начальнику управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації Слухай Н. М. за можливість поспілкуватися, знайти нових друзів та однодумців, висловити свою громадянську позицію.

 

Полуцька Віта Володимирівна,

заступник директора з навчально – виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Читайте також інші новини


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове