• Реєстрація


День Соборності

2016-01-24 

22 січня - День Соборності

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського День Соборності розпочався з підняття  Державного прапора України та виконання Гімну України.

Директор НВК Любов Тихонівна Прядка провела загальношкільну лінійку.

Вчитель історії та правознавства Костенко Володимир Григорович розповів про те, що «…22 січня 1919 року в історії України відбулася Злука УНР та ЗУНР. Це була перша спроба примирення та об’єднання всіх українців в одній державі в новітній історії України.

На жаль, ця спроба була невдалою, через намагання ворогів нашої держави не допустити утворення сильної та потужної держави в центрі Європи. Головна причина втрати Соборності в ті роки полягала скоріше у внутрішньому розбраті самих українців.

На щастя Революція Гідності дала нам ще один шанс розбудувати міцну щасливу, соборну Україну. Як і сто років тому вороги намагаються завадити нам довершити  ту справу, яку розпочали наші діди та прадіди.

Давайте не повторимо помилок наших попередників і будемо цінити єдність та Соборність починаючи від сім'ї, власних колективів і завершуючи в масштабах єдиної держави.

Слава Україні! Героям слава!»

Дівчатка 6 та 9 класів на лінійці провели флешмоб «Україна  єдина».

Класні керівники 5 – 11 класів та класоводи 1 – 4 класів провели виховні  справи на теми: «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки на віки», «22 січня – День Соборності України», «Соборність України. Естафета поколінь:  від діда – прадіда».

Вихователь групи «Сонечко» дитячого садка «Волошка» Квичола Уляна Володимирівна  провела тематичне заняття «22 січня - День Соборності України», а  її вихованці  розфарбовували тематичні малюнки, заготовки яких зробили вдома  разом з батьками.

Учні, педагогічний колектив, всі працівники закладу приєднуються до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!

Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

 

Ковальська Наталія Іванівна,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове