• Реєстрація


Благодійність

2016-03-17

Благодійність - це не обов’язок, це стан душі 

«Пам'ять буде жити вічно», - під таким гаслом у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського пройшов благодійний ярмарок. Відомо, справжня благодійність не потребує винагород, це не обов’язок, це – стан душі.

Понад 34 роки при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського діє музей Борщівських боїв, який береже пам'ять про мужніх захисників Києва, що в далекому 1941 році тримали оборону та вимушені були залишити його та виходити з оточення. Із кожним роком відходять в небуття учасники Другої Світової війни. Але життя невпинне. Та історія не зникає.

І хоча були різні періоди в історії нашої держави, матеріали та експонати  нашого музею надзвичайно актуальні й сьогодні. Окрім того, виникла потреба створити нові експозиції в зв’язку з подіями на Сході України. Програма декомунізації в державі, сучасні технології дизайну вимагають реконструкції  музею як осередку патріотичного виховання в навчальному закладі. Для цього потрібні великі кошти. Силами колективу працівників НВК зібрано понад 2000 гривень, але цього замало. Тому адміністрація НВК, педагогічний колектив звернулись до випускників закладу за допомогою у проведенні реконструкції музею Борщівських боїв.

Не залишився осторонь і учнівський колектив. На засіданні учнівської  організації було прийнято рішення долучитися до цієї справи: провести ярмарок. До цієї справи долучились і батьки вихованців дитячого садка «Волошка» при Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського. Величезним був асортимент домашньої випічки у кожному класі. Всі намагалися  представити свою продукцію і вигідно продати її. Найбільше коштів зібрали учні 1 класу – 541 гривню.

Виручені від продажу кошти підуть на ремонт музею.

Такі заходи згуртовують всю шкільну родину – учнів, вчителів і батьківську громадськість. Сподіваємось, що такі справи берегтимуть пам'ять про минуле, виховуватимуть у майбутнього покоління любов до Батьківщини та готовність до захисту її інтересів.

Р.S. Ми будемо вдячні всім, хто долучиться до цієї акції.


 

Давиденко Світлана Іванівна,

керівник музею Борщівських боїв,

керівник гуртка «Юні музеєзнавці»

Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове