• Реєстрація


Пропусти Чорнобиль крізь серце

2016-04-27

30 років тому світ сколихнула страшна новина – 26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилині на четвертому реакторі Чорнобильської атомної електростанції стався вибух, що призвів до найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності, створив ситуацію, вплив якої позначатиметься на житті не одного покоління.

Для сучасних дітей Чорнобильська катастрофа є незвіданою сторінкою в книзі їхнього життя. Учні 6 класу взяли участь у  заході «Пропусти Чорнобиль крізь серце» з нагоди 30 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, щоб  знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії, щоб розуміти всю її глибину, розуміти, що це і є криза віри в душах наших, що це та прірва, до якої прийшли, занедбавши свою совість, віру і душу.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих людей, які ціною свого життя врятували від ядерного лиха не лише Україну, а й увесь світ. Адже наслідки аварії могли б бути набагато страшнішими, якби не їх самопожертва та героїзм. Учні переглянули відео-фільми «Чорнобиль до катастрофи “ та “ Герої-ліквідатори аварії на ЧАЕС», виконали  пісні “Мальви  “, “ Треба жити… “, декламували вірші.

На виховній годині були присутні директор Будинку культури с. Волошинівка Тетяна Володимирівна Івченко та бібліотекар сільської бібліотеки Марія Григорівна Марченко.

Захід пробудив в дітей чуйність, милосердя, вміння співчувати, дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Чорнобиль…Урок, який ми не повинні забувати ніколи, тому що це надто гіркий урок втрат, урок мужності і стійкості водночас. Ми всі маємо пам’ятати про минуле, задуматися, зробити висновки з Чорнобильської трагедії, щоб унеможливити її повторення у майбутньому. Кожному з нас варто усвідомити, що людині, ким би вона не була, потрібно відчувати відповідальність не лише за сьогоднішній день, а й перед нащадками.


Герасименко Олена Олександрівна,

класний керівник 6 класу

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського.


 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове